Ось і настав фініш нашого виставкового проекту «АгроКомплекс»!

Дата(рус)

29 - 31 октября

Слоган(рус)

Международная выставка
эффективных решений
для агробизнеса

Слоган в шапке

JoomFish language selector

Ось і настав фініш нашого виставкового проекту «АгроКомплекс»!

Як швидко пролетіли ці 3 дні! Ось і настав фініш нашого виставкового проекту «АгроКомплекс 2017»!

 «АгроКомплекс» - це проект з новим виставковим форматом!

«АгроКомплекс» покликаний не тільки продемонструвати досягнення учасників ринку, нові прогресивні рішення, але  й представити широкому загалу інноваційний  освітньо-діловий формат виставкового заходу. 

Кожний захід, що відбувався в рамках виставки був присвячений вирішенню  практичних аграрних питань. Всього «АгроКомплекс 2017» включав близько 40 івентів, в яких прийняли участь представники влади, міжнародні експерти, аграрні компанії та організації, агрономи, представники ЗМІ. Учасниками виставки стали понад 250 компаній з 12 країн.

З новинами виставки Ви можете ознайомитись на сайті: www.agrocomplex.kiev.ua та на FB сторінці: www.facebook.com/InterAgroUkraine/

Ми ще розкажемо і покажемо більш детально як проходив «АгроКомплекс 2017». А зараз пропонуємо згадати деякі яскраві моменти виставки у фотоматеріалах.

Організатори вдячні всім компаніям, які взяли участь у роботі  «АгроКомплекс», а також у бізнес-програмі заходів та бажає творчих успіхів у ділових починаннях, подальшого розвитку та процвітання бізнесу!

До нових зустрічей на виставках  «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика», які відбудуться 21 – 23 лютого 2018 року вже у Міжнародному виставковому центрі, ст. м.Лівобережна!

Наши выставки

ИнтерАГРО - Международная выставка рентабельного высокоэффективного сельского хозяйства Agro Animal Show - выставка эффективного животноводства и птицеводства ЗЕРНОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ - выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве ФРУКТЫ. ОВОЩИ. ЛОГИСТИКА - выставка высокотехнологичного овощеводства, промышленного садоводства и виноградарства