Дата(рус)

29 - 31 октября

Слоган(рус)

Международная выставка
эффективных решений
для агробизнеса

Слоган в шапке

JoomFish language selector

Олексій Глаголєв, менеджер з продажу компанії «Agro-Euro Consulting», про Міжнародний аграрно-технологічний форум

 

Сьогодні в рамках другого дня Міжнародного аграрно-технологічного форуму відбувся Міжнародний день кукурудзи: «Оптимальні витрати – максимальні прибутки. Управління урожайністю в складних економічних умовах».

Учасник Міжнародного аграрно-технологічного форуму Олексій Глаголєв в рамках Форуму мав доповідь на тему «Сульфат кальцію - добриво нової генерації. Підвищення швидкості та ефективності засвоєння елементів мінерального живлення». Ми задали йому декілька запитань:

Яка ваша мета участі у форумі?

Нашою головною метою було ознайомлення аудиторії з проблематикою забезпеченості ґрунтів сіркою. Також ми запропонували добрива нової другої генерації, як альтернативи вирішення даної проблеми. Це добриво  досить нове і через такий масштабний захід, як Міжнародний аграрно-технологічний можна заявити про цей продукт в Україні. Зараз великий попит на це добриво в Польщі, а в Україні поки що воно поставляється дуже обмеженими партіями. Компанія «Agro-Euro Consulting»являється ексклюзивним постачальником цих добрив напряму від заводу-виробника.   

Яку роль, на вашу думку, відіграє Міжнародний аграрно-технологічний форум в розвитку АПК?

Такий захід дає можливість подати інформацію одразу на велику аудиторію – виробників сільськогосподарської продукції. Форум являє собою прямий діалог між двома агрономами в полі, які мають обмежену кількість часу. Тут можна сказати про те, на що зазвичай не вистачає часу і отримати хвилину уваги від аудиторії.

Наши выставки

ИнтерАГРО - Международная выставка рентабельного высокоэффективного сельского хозяйства Agro Animal Show - выставка эффективного животноводства и птицеводства ЗЕРНОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ - выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве ФРУКТЫ. ОВОЩИ. ЛОГИСТИКА - выставка высокотехнологичного овощеводства, промышленного садоводства и виноградарства