Дата(рус)

29 - 31.10.2019

Слоган(рус)

Международная выставка
эффективных решений
для агробизнеса

Слоган в шапке

JoomFish language selector

Новости

  • Круглий стіл

«Від виживання до розвитку»: ще більше можливостей для малого агробізнесу на «АгроКомплекс 2017»

 

Анонсуємо проведення спеціального заходу «Від виживання до розвитку. Успішний досвід використання інструментів кооперації та фінансово-кредитних інститутів», який відбудеться в рамках «АгроКомплекс 2017».

Захід орієнтований на малий та середній агробізнес, а також всіх, хто бажає розвивати інноваційний підхід й шукає додаткові можливості реалізувати власні та колективні бізнес-ідеї.

Основна мета: допомогти невеликим агровиробникам підібрати дієві організаційні моделі співпраці та механізми залучення ресурсів, що гарантуватимуть зростання економічних показників бізнесу та сталий розвиток сільських територій.

Першочерговими завданнями, які ми ставимо собі як організатори, є:

  • створення функціональної платформи для комунікації між координаторами діючих програм технічної, консультаційної, грантової та фінансової підтримки, яка надається за співпраці вітчизняних організацій та міжнародних партнерів;
  • презентація надихаючих історій реалізації спільних агропроектів сільськими громадами та виробниками сільськогосподарської продукції через застосування механізмів кооперації, децентралізації та співпраці з міжнародними інститутами.

Протягом всього підготовчого періоду на вас чекають цікаві інформаційні матеріали від наших партнерів, які ознайомлять вас з уже відкритими проектними позиціями та допоможуть краще зорієнтуватися як розвивати інноваційний аграрний бізнес.

«Від виживання до розвитку» реалізовується разом з Першим національним аграрним кооперативом, Першим українським сільгоспкооперативом (ПУСК), Клубом Сталого Бізнесу, командою програми Кліматичних Інноваційних Ваучерів від ЄБРР та Українською мережею енергетичних інновацій «Greencubator».

Долучайтеся до нашої ідеї та запрошуйте тих, кому це буде корисно в Facebook за #ЗростатиРазом

 

Наши выставки

ИнтерАГРО - Международная выставка рентабельного высокоэффективного сельского хозяйства Agro Animal Show - выставка эффективного животноводства и птицеводства ЗЕРНОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ - выставка инновационных решений в зерновом хозяйстве ФРУКТЫ. ОВОЩИ. ЛОГИСТИКА - выставка высокотехнологичного овощеводства, промышленного садоводства и виноградарства