АгроКомплекс 2017. Пост-реліз

31 жовтня – 2 листопада 2017 року відбулась головна аграрна подія осені - міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу «АгроКомплекс2017».

Детальніше...

Ось і настав фініш нашого виставкового проекту «АгроКомплекс 2017»!

«АгроКомплекс» покликаний не тільки продемонструвати досягнення учасників ринку, нові прогресивні рішення, але  й представити широкому загалу інноваційний  освітньо-діловий формат виставкового заходу. 

Кожний захід, що відбувався в рамках виставки був присвячений вирішенню  практичних аграрних питань. Всього «АгроКомплекс 2017» включав близько 40 івентів, в яких прийняли участь представники влади, міжнародні експерти, аграрні компанії та організації, агрономи, представники ЗМІ. Учасниками виставки стали понад 250 компаній з 12 країн.

Детальніше...

EKOtransformation: АПК. Законодавчі зміни, технології. Найкращий досвід

Екологія чи органіка – це не завжди дорого! Саме під таким гаслом розпочалась конференція «EKOtransformation: АПК. Законодавчі зміни, технології. Найкращий досвід» від журналу «Екологія підприємництва».

Детальніше...

Роль кальцію та бору в підтримці гормонального балансу

Виставка «АгрокКомплекс» - це освітня платформа для аграріїв. Так, 1 листопада аншлаговим став захід компанії Stoller Group  «Роль кальцію та бору в підтримці гормонального балансу», адже основним спікером став доктор Річард Вудвард - директор Stoller Group Intenational, доктора наук, фахівець в галузі фізіології та патології рослин.

Детальніше...

Моя молочна ферма: шлях до високопродуктивного стада

Для тих, хто бажає знати більше про якісні корми, позбавлення тварин болю, страхування молочного виробництва та все про економіку молочного стада -  радимо відвідати науково-практичний семінар: «Моя молочна ферма: шлях до високопродуктивного стада».

Детальніше...

Сторінка 1 з 17

Наші виставки