Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

В очікуванні виставки «Інтер Агро Комплекс»

27-29 жовтня відбудеться найбільша міжнародна виставка інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАГРО Комплекс».

На виставці братимуть участь провідні та найбільш успішні аграрні компанії України та закордонних держав.

Дирекцією PR та реклами «Київського міжнародного контрактового ярмарку» було вирішено задати декілька питань учасникам виставки «Інтер Агро Комплекс».

Першою компанією, яка відгукнулась на наш запит стала ТОВ «Агросем». Починаючи з 2000 року «Агросем» займається впровадженням на ринку України передового світового досвіду в галузі аграрних технологій, селекції сільськогосподарських культур, засобів захисту рослин, мінеральних добрив, використання сільськогосподарських машин та агрегатів.

 1. На виставці «Інтер Агро Комплекс» наша компанія презентуватиме наступні продукти:
  • насіння сої, пшениці, соняшника, кукурудзи відомих світових виробників Prograin, Dow Seeds, Saaten-Union, Maisadour, Strube, SaatBau (як вже відомі, так і нові сорта та гібриди)
  • с\г техніку «John Deere». Професійний сервіс та оригінальні запчастини.
  • мінеральні добрива Яра. Прилади для вимірювання потреби рослини в азоті та для диференційованого внесення азоту від компанії Яра
  • засоби захисту рослин «Адама» та «Самміт-Агро» та багато іншого.
 2. Наша мета на виставці «Інтер Агро Комплекс» - познайомити наших клієнтів з новими продуктами на ринку, розказати про переваги роботи з продуктами визнаних у всьому світі виробників сільськогосподарської продукції. Показати і розказати про команду професіоналів, які працюють в нашій компанії і роблять все можливе для того, щоб зробити наших клієнтів успішнішими.
 3. Виставка «Інтер Агро Комплекс» є гарним приводом  заявити про новинки та інновації на ринку, зустрітися з клієнтами і партнерами та познайомитися з новими.

 

 

Наші виставки