Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

«Академія аграрного успіху» - на виставці «ІнтерАГРО Комплекс»

В рамках експозиції буде проведено ряд ділових заходів, які стануть джерелом цінної інформації, необхідної для впровадження інноваційних технологій ведення ефективного агропромислового виробництва.

В першій частині «Академії аграрного успіху» будуть порушені питання захисту рослин та практичного використання машин та обладнання, починаючи від економічних аргументів при їх виборі та закінчуючи майстер-класами з підбору та налаштування форсунок і комп’ютерів обприскувачів.

Другий блок в рамках Академії буде присвячений питанням підготовки виробництва до сертифікації по системі НАССР та Global Gap, а також юридичним та економічним питанням, а саме: вирішенню в судах земельних спорів та підвищенню рентабельності господарств за рахунок агротуризму.

Третій блок пов’язаний з питаннями суто технічними, такими як діагностика дизельних двигунів, сервіс та обслуговування бувшої у використанні техніки.

Майстер-класи, презентації, семінари будуть проводити експерти в галузі АПК, зокрема керівники світових підприємств-виробників сільськогосподарської техніки, представники посольства США, адвокати, керівники судової практики, наукові співробітники Інституту Гідробіології НАН України, завідуючі кафедрами НУБіП України.

Відвідати виставку «ІнтерАГРО Комплекс» і заплановану ділову програму – бути в епіцентрі головних сільськогосподарських подій країни!

 

Для ознайомлення з більш детальною програмою: www.complex.interagro.in.ua

Наші виставки