Дата(укр)

29 - 31.10.2019

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Новини

  • Круглий стіл

Аграрно-техноногічний форум. Анонс другого дня – «Міжнародний День кукурудзи»

На другий день масштабного ділового заходу виставки «ІнтерАГРО Комплекс» будуть підняті питання відносно підготовки до посіву, вирощенню, захисту від шкідників та цінової політики кукурудзи.

На форумі будуть присутні: директора, керівники з наукової роботи Інституту захисту рослин, керівники судової практики, фахівці та керівники компаній-виробників сільськогосподарської техніки.

Основні теми, які будуть розкриті на другому дні форуму:

  • «Поточна ситуація і цінові тенденції на світовому аграрному ринку у 2015 році. Прогноз виробництва основних експортоспрямованих культур на 2016 рік».

  • «Основні вимоги до сучасних гібридів кукурудзи. Критерії вибору гібридів для різних агрокліматичних зон та фінансових можливостей господарства. Ризики при виборі виробників та постачальників насіння. Як вибрати гібрид».

  • «Посів кукурудзи. Залежність продуктивності поля від ширини міжряддя та густоти посіву. Співвідношення індивідуальної продуктивності рослини з продуктивністю поля».

  • «Сульфат кальцію - добриво нової генерації. Підвищення швидкості та ефективності засвоєння елементів мінерального живлення».

  • «Технології захисту від найбільш поширених хвороб та шкідників. Боротьба з шкідниками-переносчиками захворювань».


Не оминуть увагою спікери запитання аудиторії, на які вони зможуть відповісти після доповідей на території ланч зони.

 

Ознайомитись з більш детальною програмою

Зареєструватись 

 

Наші виставки