Наймасштабніша аграрна подія країни «ІнтерАГРО Комплекс»: готуємось до відкриття!

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Наймасштабніша аграрна подія країни «ІнтерАГРО Комплекс»: готуємось до відкриття!

27 жовтня стартує найбільша міжнародна виставка інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАГРО Комплекс». Виставка проходитиме в трьох павільйонах ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна 2-б).

Тут на площі близько 20000 м2 розмістяться біля 300 компаній з 10 країн світу.  Учасниками «ІнтерАГРО Комплекс» стали передові аграрні компанії та представництва, які презентують свою продукцію, зокрема: сільськогосподарську техніку, технології, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу і зрошення, альтернативну біоенергетику, обладнання для переробки аграрної продукції, обладнання для тваринництва, агробудівництво, органічне та точне землеробство, переробку і утилізацію відходів, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, засоби малої механізації, фінанси і аудит, менеджмент і агроконсалтинг.

В цьому році бізнес-програма «Інтер Агро Комплекс» має стати дуже потужною та інтелектуально-насиченою. В рамках програми ділових заходів відбудеться понад 30 конференцій, семінарів, круглих столів та презентацій, в яких візьмуть участь більш ніж 100 компаній з 8 країн світу.

ВПЕРШЕ в рамках виставки ˗ діюча експозиція «Академія аграрного успіху»! Це комплекс ідей та практичного досвіду у створенні високорентабельного сільськогосподарського підприємства замкненого циклу з високим коефіцієнтом переробки продукції рослинництва та тваринництва, розвиненою інфраструктурою та новітніми технологіями енергозбереження.

Також у програмі виставки запланований діловий захід ˗ аграрно-технологічний форум «Управління урожайністю в складних економічних умовах. Кукурудза та соя: оптимальні витрати – максимальні прибутки». Свою роботу він продовжить протягом всієї виставки і матиме три тематичних дні: «Міжнародний День сої», «Міжнародний День кукурдзи», завершаючим днем стане тема: «Економічна ефективність енергозберігаючої та ресурсозберігаючої технології Strip-till в різних агрокліматичних зонах України».Міжнародний аграрно-технологічний форум проходитиме за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Тож чекаємо на Вас 27-29 жовтня на «ІнтерАГРО Комплекс 2015» уВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м.Київ, вул.Салютна, 2Б)!

Слідкуйте за програмою заходів на офіційному сайті виставки : www.complex.interagro.in.ua

 

Наші виставки