Найбільша в Україні міжнародна виставка інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАГРО Комплекс» відкрилась!

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Найбільша в Україні міжнародна виставка інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАГРО Комплекс» відкрилась!

Щойно в Києві, у ВЦ «КиївЕкспоПлаза», відкрився головний захід усього аграрного комплексу країни - міжнародна виставка «ІнтерАГРО Комплекс 2015».

Цьогоріч у виставці беруть участь близько 300 компаній з 10 країн світу. Німеччина та Франція представлені національними експозиціями, Італія – колективною.  

«ІнтерАГРО Комплекс» розміщена у трьох павільйонах ВЦ «КиївЕкспоПлаза» (м. Київ, вул. Салютна, 2Б). Загальна площа експозицій складає близько 20000 м2.

Підтримку в організації та підготовці  «ІнтерАГРО Комплекс» надали авторитетні  вітчизняні і зарубіжні  установи, компанії та організації, зокрема: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Федеральне міністерство продовольства та сільського господарства Німеччини, Німецька асоціація виробників сільськогосподарської техніки VDMA, Національна французька агенція з підтримки французької економіки Business France.

Учасниками «ІнтерАГРО Комплекс» стали передові аграрні компанії та представництва, зокрема: «Агро-Ленд», «BERTHOUD», «Ліндсей», «MATERMACC S.P.A.», «Автомобільний Дім Україна», «Агріматко-Україна», «Агро-Темп», «АДАМА Україна», «Ведерстад», Голланд Плант Україна», «Грінко Агро», «Деметра Агро», «Кун-Україна», «Маскіо-Гаспардо Україна», «Мінераліз», «НОПОСОН-АГРО», «Об’єднані зернові технології», «ПЬОТІНГЕР Україна», «Реаком», «Ропа Україна», «Пак Трейд», «Українська овочева компанія», «Хімагромаркетинг» та багато інших.

На виставці компанії-учасниці демонструють: сільськогосподарську техніку, технології, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу і зрошення, альтернативну біоенергетику, обладнання для переробки аграрної продукції, обладнання для тваринництва, агробудівництво, органічне та точне землеробство, переробку і утилізацію відходів, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, засоби малої механізації, фінанси і аудит, менеджмент та агроконсалтинг.

У церемонії урочистого відкриття «ІнтерАГРО Комплекс» взяли участь високоповажні гості:

Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України  з питань європейської інтеграції Рутицька Владислава Валеріївна,  Голова правління компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Іванов Володимир Андрійович, Директор Business France в Україні Пан Алексі Струве,  Президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Українська аграрна конфедерація», Народний депутат України Козаченко Леонід Петрович, Радник Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні з питань сільського господарства і продовольства Пан Штефан Гершевські, Керівник департаменту зовнішньо-економічних зв'язків ТПП Італії Пан Антоніо Кантарелла.

Під час церемонії офіційного відкриття Голова правління компанії «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» Іванов Володимир Андрійович привітав учасників та гостей з початком виставки «ІнтерАГРО Комплекс»: «Дозвольте привітати з відкриттям «пілотного» проекту – виставки інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАГРО Комплекс 2015». Виставка презентує основні сектори сільськогосподарської галузі  та направлена на вирішення питань зростання економічної ефективності  агропромислового комплексу.

На відміну від інших виставок аграрної тематики,  на «ІнтерАГРО Комплекс» більш широко представлені інноваційні технології в виробництві сільськогосподарської продукції. Зазначу, що перш за все, виставка «ІнтерАГРО Комплекс 2015» орієнтована  на провадження методів досягнення високоефективного сільськогосподарського виробництва».

Рутицька Владислава Валеріївна, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України  з питань європейської інтеграції, переказала привітання Міністра аграрної політики та продовольства Олексія Михайловича Павленка, та особисто від себе додала: «Ми завжди підтримуємо виставки такого високого рівня як «ІнтерАГРО Комплекс», і для мене це честь вже не перший раз її відкривати. Я щаслива бачити представлених іноземних виробників та найкращі українські компанії сільськогосподарського сектору.

Для нас дуже важливо здійснювати експорт сільськогосподарської продукції. Адже він фактично забезпечує третій долар, який надходить до нашої країни. Дуже дякую всім працівникам аграрного сектору України, всім іноземним партнерам, які більш ніж 20 років підтримують нас, даючи можливість використовувати нові технології, інновації  та обладнання».

Протягом трьох днів в рамках програми заходів в «ІнтерАГРО Комплекс» відбудеться понад 30 конференцій, семінарів, круглих столів та презентацій, в яких візьмуть участь більш ніж 100 компаній з 8 країн світу.

В програмі виставки відбудеться потужний діловий захід ˗ аграрно-технологічний форум «Управління урожайністю в складних економічних умовах. Кукурудза та соя: оптимальні витрати – максимальні прибутки». Свою роботу він продовжить протягом всієї виставки і матиме три тематичних дні: «Міжнародний День сої», «Міжнародний День кукурдзи», завершаючим днем стане тема: «Економічна ефективність енергозберігаючої та ресурсозберігаючої технології Strip-tillв різних агрокліматичних зонах України».

Міжнародний аграрно-технологічний форум проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. Генеральний спонсор заходу – компанія «KУН-Україна». 

Вперше в рамках виставки ˗ діюча експозиція «Академія аграрного успіху»! Це комплекс ідей та практичного досвіду у створенні високорентабельного сільськогосподарського підприємства замкненого циклу з високим коефіцієнтом переробки продукції рослинництва та тваринництва, розвиненою інфраструктурою та новітніми технологіями енергозбереження. В рамках експозиції буде проведено ряд ділових заходів, які стануть джерелом цінної інформації, необхідної для впровадження інноваційних технологій ведення ефективного агропромислового виробництва.

Традиційно на виставці відбудеться День Франції в Україні, в рамках якого пройдуть міжнародні семінари наступної тематики:

  • «Формування стратегій реалізації аграрної продукції виробниками в Україні»;
  • «Маржа як результат управління виробничою собівартістю агропідприємств».

Ще один запланований захід – панельна дискусія: «Аграрні розписки ˗ нові можливості фінансування».

Для фахівців галузі тваринництва та птахівництва будуть проведені:

27.10. – майстер-клас: «Як підвищити ефективність свинарського бізнесу? У що інвестувати сьогодні?»;
28.10. – 6 й міжнародний семінар: «Ефективне свинарство 2015»;
28.10. – семінар: «Сучасне птахівництво – технології, якість, кадри».

Станьте свідком головної події усього аграрного сектору України!
Нагадуємо, що «ІнтерАГРО Комплекс» проходить з 27 до 29  жовтня  2015 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул.Салютна, 2 б).

Режим роботи виставки: з 9:00 до 17:00 (вхід відвідувачів до 16:30).

Вхід на виставку – 30 гривень.

www.complex.interagro.in.ua

 

 

Наші виставки