Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Президент Всеукраїнського громадського об’єднання «Українська аграрна конфедерація», Народний депутат України Козаченко Леонід Петрович про виставку «ІнтерАГРО Комплекс 2015»

 «Виставка «ІнтерАГРО Комплекс» наочно демонструє, що аграрна галузь в якісь мірі «спасає» нашу державу та є двигуном розвитку української економіки. Виставка поставила рекорд на кількість учасників – понад 300 в цьому році.

Українське сільське господарство – це непросто галузь, яка важлива для України, − це галузь, яка визначена в усьому світі. Про це говорить участь в виставці представників з 10 зарубіжних країн.

 Україна експортує сьогодні величезну кількість продукції. Ми перші в світі по експорту  соняшникової олії, другі – по експорту зерна, входимо в п’ятірку найбільших експортерів інших зернових та в десятку експортерів в сегменті тваринництва.   Ці показники піднімають рейтинг нашої держави й спонукають їхати іноземних партнерів до України та налагоджувати комерційні відносини з нашими фермерами.

 Виставка «ІнтерАГРО Комплекс» дійсно знакова для вітчизняних фермерів. Тут представлена вся продукція, що може давати примноження урожайності, продуктивності, і, звичайно, прибутку в аграрній галузі. Але окрім того, що презентована техніка і обладнання, на «ІнтерАГРО Комплекс» проходять дуже важливі круглі столи, конференції, на яких обмінюються досвідом представники різних країн, і, в першу чергу ті, хто є лідером в певному напрямку і сегменті.

Україна здатна виробляти величезну кількість продовольства, і це шана не тільки для співвітчизників, але і для всього світу».

Наші виставки