Міжнародний агро-технологічний форум. Відкриття.

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Міжнародний агро-технологічний форум. Відкриття.

В перший день виставки «ІнтерАГРО  Комплекс» розпочав свою роботу Міжнародний аграрно-технологічний форум: «Управління урожайністю в складних економічних умовах. Кукурудза та соя: оптимальні витрати – максимальні прибутки».

В перший день роботи  форуму була піднята заявлена тема ˗ «Стратегія управління урожайністю сої. Головні критерії формування собівартості 1 центнера врожаю. Окупність додаткових витрат підвищенням прибутку».

Стартовим тематичним блоком стала тема:  «Головні критерії формування собівартості 1 центнера врожаю. Окупність додаткових витрат підвищенням прибутку».

В цьому блоці виступили такі спікери:  президент Української асоціації виробників і переробників сої Володимир Тимченко; академік НААН України Василь Петриченко; представник асоціації  Дунайська соя в Україні Інна Ільєнко; заступник директора з наукової роботи ТОВ «АПК-груп» Василь Філон.

Під час цього блоку тем було розкрито багато цікавих і важливих питань, зокрема щодо сої – як перспективної культури в економіці українського АПК.  Також була піднята тема стратегії соєвиробництва в Україні: аналіз та перспективи. Не менш важливою стала тема «Агрохімічний моніторинг і оперативне коригування мінерального живлення посівів сої».

Форум триватиме протягом усіх днів роботи виставки.

Організатор форуму - компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок.  

Міжнародний аграрно-технологічний форум проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Генеральний спонсор заходу – компанія «KУН-Україна».

Наші виставки