Діюча експозиція «Академія Аграрного Успіху» за участю визнаних експертів розпочала свою роботу!

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Діюча експозиція «Академія Аграрного Успіху» за участю визнаних експертів розпочала свою роботу!

З 27 по 29 жовтня в третьому павільйоні ВЦ «КиївЕкспоПлаза» нон-стоп працює проект «Академія Аграрного Успіху».

Мета «Академії» − впровадження  ідей та практичного досвіду для створення високорентабельного сільськогосподарського підприємства замкненого циклу, а також сприяння появи новітніх технологій енергозбереження та розвитку інфраструктури в АПК.

Інтенсивна робота проекту розпочалась з майстер-класу Рубльова Владислава Івановича. Доктор технічних наук обговорив з аудиторією методи органолептичної діагностики самохідної сільськогосподарської техніки.

В перший день роботи «Академії Аграрного Успіху» пройшла й церемонія нагородження переможців конкурсу "Кращий молодий агроном", організатором якої став журнал для науковців та практиків «Agroexpert».

День відкриття «Академії Аграрного Успіху» відзначився важливою подією як для науковців, працюючих з сільськогосподарським сектором, так і для представників аграрного бізнесу − конференцією «АГРОБІЗНЕС – погляд через призму сьогодення. Аналітика експертів». Розгляд животрепетних питань аграрного сегменту зайняв доволі багато часу, але задовольнив усіх учасників, так як спектр їх був доволі різноманітним: від земельних питань та податкових пільг до альтернативної енергетики..

В конференції спікерами стали представники таких визнаних компаній, як: «ОМП», «Технопарк-ВИР» та учасники проектів «Аналітична платформа АПК» й «USAID - Агроінвест». Тому матеріали доповідей з сучасними розробками та аналітичними даними оцінили найдосвідченіші фахівці АПК.

Наші виставки