Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Конференція «Аграрні актуальності: земля, оподаткування та експорт продукції» на «ІнтерАГРО Комплекс»

Сьогодні в павільйоні №1 ВЦ «КиївЕкспоПлаза» пройшла науково-практична конференція «Аграрні актуальності: земля, оподаткування та експорт продукції». Організатори заходу – журнал «Пропозиція» і юридична компанія «Jurimex», партнер – компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок». Захід був присвячений питанням земельного законодавства, а також особливостям експорту товарів в ЄС та оподаткуванню сільськогосподарської діяльності.

Україна – лідер по експорту соняшника і соняшникового масла, третій постачальник зернових, входить в першу десятку експортерів м’яса курей. Зокрема, фінансова складова експорту товарів АПК в ЄС за 7 місяців поточного року складає близько 2 млрд. дол. США. На конференції увага аудиторії була звернута до питань стосовно очікувань режиму зони вільної торгівлі, а також атрибутів розвитку торгових відносин з ЄС. Аудиторія заслухала деталі законопроекту № 3357, щодо спрощеної системи оподаткування для сільського господарства, податку на додану вартість, а також податку на розподілений прибуток.

По закінченню доповідей, всі бажаючи мали можливість задати питання, які виникли в ході конференції, а також проконсультувалися з юридичними фахівцями компанії «Jurimex».

Наші виставки