Один із найбільш знакових проектів «ІнтерАГРО Комплекс 2015» − «День Франції в Україні» - відвідали лідери світового агроринку

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Один із найбільш знакових проектів «ІнтерАГРО Комплекс 2015» − «День Франції в Україні» - відвідали лідери світового агроринку

28 жовтня став «Днем Франції в Україні» в рамках виставки «ІнтерАГРО Комплекс 2015».  Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» відвідали представники Посольств, директори провідних іноземних агрокомпаній, топ-менеджери, науковці та визнані експерти міжнародного агропромислового ринку.

Урочисте відкриття конференції очолили: директор Агентства Бізнес Франс  в Україні Алексі Струве, директор світового лідера консалтингу «Agritel» Олів’є Буйє та Коваль Олег Петрович – генеральний директор компанії-організатора виставки «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

Привітання з відкриттям заходу Коваля Олега Петровича:

«Радий відзначити, що організація «Дня Франції» стала традиційною на виставках «ІнтерАГРО». Цього року новий формат «ІнтерАГРО Комплекс» займає більш ніж 20 000 кв. м і беруть участь в  ньому більше 300 компаній з представниками 10 зарубіжних країн. Для нас важливо, що 15 компаній з  Франції займають більше 300 кв. м на виставці. Проект «ІнтерАГРО Комплекс» відбувається вперше і є продовженням традиційної «IнтерАГРО», учасниками якої ви зможете стати у листопада 2016-го.

Відмінність «ІнтерАГРО Комплекс» в тім, що вона приділяє значно більше уваги актуальним для аграного бізнесу питанням, представляє інновації і технологічні процеси аграрного сегменту, а також надає можливість поділитися передовим досвідом українських і зарубіжних виробників».

Директор Агентства Бізнес Франс в Україні Алексі Струве:

«Я радий вітати вас на «Дні Франції в Україні», що вже став на виставці «ІнтерАГРО» традиційним. Перш за все, я хотів би подякувати команді банка «CREDIT AGRICOLE», яка посприяла проведенню цього заходу на вищому рівні. Бажаю всім учасникам «Дня Франції» плідної роботи та цікавих дискусій».

В ході конференції виступили найкрупніші гравці світового сільськогосподарського ринку. Її програма склалась з двох частин: «Формування стратегії реалізації аграрної продукції виробниками в Україні», модератором якої стала консалтингова компанія «Agritel»  та «Маржа, як результат управління виробничою собівартістю агропідприємств», організована Управлінням Агроекспертизи ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».

Перший блок розпочав консультант компанії «Agritel» Юрій Рубан з виступом на тему: «Цінові тенденції на аграрних ринках». Мета його доповіді була сформулювати та роз’яснити чинники, які впливають на динаміку цін на світовому ринку. До них відносять:  макроекономічні, фундаментальні, інформаційні та історичні. Консультант представив прогноз цін на основні продукти сільськогосподарського сектора згідно основним чинникам, та позначив, що на даному етапі ціновим коливанням ще й сприяє конкуренція на світовому ринку.

В рамках «Дня Франції» фінансові програми для сільськогосподарських виробників презентував Роман Хрипко, менеджер з розвитку бізнесу компанії Syngenta. Syngenta – одна із провідних світових компаній та постачальник насіння і засобів захисту рослин.

Другу частину, модератором якої став банк «Credit Agricole», зі вступним словом розпочав радник правління банку з питань сільського господарства Жан-Жак Ерве.

Доповідь «Прогноз «Гідрометцентру» як інструмент ефективного планування сільськогосподарського виробництва» представила учасникам Тетяна Адаменко, начальник відділу агрометеорології Гідрометцентру України, представила результати агрометеорологічного аналізу за 2014-2015 роки.

Продовжила чергу виступів Світлана Омельченко – фінансовий директор  компанії «Трайгон Фармінг» (Trigon Agri) з темою «Управлінські рішення щодо збереження маржі в умовах нестабільної ситуації. Досвід українських агровиробників». Світлана поділилась досвідом роботи холдінгу під час кризових ситуацій на світовому фінансовому ринку та принципами роботи «Trigon Agri»

З аналітичним оглядом прибутковості вирощування сільськогосподарських культур в поточному році виступив директор «Agritel» Олів’є Буйє.

Також були розглянуті не менш актуальні теми: «Сучасна технологія побудови системи живлення як засіб збільшення рентабельності на агропідприємстві» (Олександр Танасевич, керівник проекту, та Владислав Бондаренко, спеціаліст-агрохімік ТОВ «Агроскоп Україна») і «Особливості аналізу різних типів агрокомпаній в реаліях України» (Наталя Порвіна, директор департаменту кредитного аналізу ПАТ «Креді Агріколь Банк»).

Організатори «Дня Франції» −  посольство Франції в Україні, агентство Business France, банк «Credit Agricole» і компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».

 

 

 

Наші виставки