На виставці «ІнтерАГРО Комплекс» відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Біопрепарати. Наука і практика»

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

На виставці «ІнтерАГРО Комплекс» відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Біопрепарати. Наука і практика»

Пошук оптимальних систем забезпечення рослин споживними елементами та засобами захисту на сьогодні – одне з найголовніших завдань для виробників аграрного сектору.

28 жовтня в виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» Інститут агроекології та природокористування організував науково-практичний семінар під егідою НААН і провідних учених, які є розробниками і авторами біологічних препаратів. Модератором заходу стала Дем’янюк Олена Сергіївна − представник адміністрації Інституту агроекології і природокористування НААН.

Президію семінару очолили поважні особи: Чабанюк Ярослав Михайлович - кандидат сільськогосподарських наук,  Шерстобоєва Олена Володимирівна − доктор сільськогосподарських наук і провідний учений в галузі мікробіології, доктор біологічних наук Курдиш Іван Кирилович, представник Міністерства екології та природних ресурсів Валентин Іванович Ященко.

   Під час семінару відбулось урочисте нагородження «За плідну працю»  компаній-лауреатів: ТОВ «АГРОКОМ», ТОВ «АГРОХІМ ПРОДУКТ, ТОВ «Соя-Україна»,  ТОВ «Миронівське насіння», ПП НВП «ВІВАТ»  та інших.

Представлений широкий спектр біопрепаратів на ринку демонструє, що українські аграрії розуміють – майбутнє саме за біологічно та екологічно безпечними препаратами, конкуруючими в якості і безпечності з іноземними. Поєднання наукових підходів з реалізацією їх на практиці дає змогу отримати якісну продукцію, найвищу ефективність і, в результаті, розвити національну економіку.

 

 

Наші виставки