Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Ефективний агробізнес з BERTHOUD − 120 років на ринку!

 

В цьому році виповнилось 120 років як компанія  Berthoud забезпечує світовий аграрний ринок  обприскувачами. Олена Пєльтек, комерційний представник компанії Berthoud в Україні, розкрила секрети успіху провідного у світі виробника.

Які нові рішення і моделі ви пропонуєте в цьому році у рамках виставки «ІнтерАГРО Комплекс»?

На «ІнтерАГРО Комплекс 2015» ми пропонуємо причіпний і самохідний обприскувач. Причепний – наш бестселер. Останні 7 років він № 1 в Україні і його знають всі виробники українського агроринку. Він ефективний, простий і надійний. Ряд клієнтів вже підтвердили це десятирічним досвідом експлуатації і наробком від 200 000 га. Модель самохідного обприскувача, який ми представляємо на «ІнтерАГРО Комплекс 2015», дуже відома і популярна в Україні. Окрім того, у нас з'явилось багато новинок і з ними ми беремо участь у виставці в Ганновері. Їх презентація стартує 7 листопада. Ви зможете побачити оновлення модельного ряду і багато цікавих рішень. З п'яти нових рішень, три – розроблені за технічним завданням України.

Які принципи використовує компанія при розробці продукції?

Я назву «три кита»: техніка не повинна підводити свого власника, він повинен «вичавлювати» з неї максимум і бути в ній упевнений. Друге – якість обприскування: точність на першому місці. Засоби захисту рослин дорожчають з кожним роком, а обприскувач, який їх вносить, повинен їх не втратити, не перелити і не обпалити рослини. І третє – це раціоналізація. Ми пропонуємо лише ті рішення, які ефективні й окуповуються, а не ті, які модні й престижні.

 

 

Наші виставки