Міжнародна конференція за участю експертів сільського господарства України та Німеччини

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Міжнародна конференція за участю експертів сільського господарства України та Німеччини

У другий день виставки «ІнтерАГРО Комплекс» відбулася міжнародна конференція «Сімейне фермерське господарство як важлива складова сталого розвитку сільських територій – німецький досвід».

Організатор заходу Німецько-український агрополітичний діалог, у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України, компанією «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та «IFWexpo Heidelberg».

З початком конференції гостей привітав заступник Міністра аграрної політики і продовольства України пан Володимир Лапа. Модератором заходу – пан Фолькер Зассе, керівник проекту Німецько-український агрополітичний діалог (АПД).

Пан Володимир Лапа зробив особливий наголос на важливості питання та підтримці  сімейного господарства на державному рівні.

Про вимоги до державної підтримки для розвитку сімейного фермерського господарства надзвичайно важливу і цінну інформацію аудиторії надав пан Іван Томич - президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України.

Невід’ємною складовою в становленні сімейного господарства є законодавча база. Тому наступна тема мала назву «Законодавчі ініціативи для підтримки розвитку сімейних фермерських господарств».  Спікером виступив пан Вадим Івченко, заступник Голови комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

Далі слово і можливість презентувати свої напрацювання взяли німецькі колеги-експерти.

Цікаву презентацію про «Значення громадянського самоуправління для ефективного розвитку сімейних фермерських господарств» зробив доктор Пауль Армбрустер. Його презентація була поділена на декілька тематичних частин. Головною складовою у становленні сімейного фермерського господарства є уряд, саме про його важливу роль у підтримці і повідомив пан Пауль Армбрустер. Про розвиток аграрних структур в Німеччині, їх нелегкий шлях і сучасний стан сільськогосподарської структури з цікавістю розповів доповідач.

Заключною доповіддю стала тема під назвою «Сімейні фермерські господарства, як важлива складова сталого розвитку сільських територій – досвід Баварії». Пан Антон Гюбль, Міністерський радник, Керівник Департаменту аграрної політики ЄС, спільної аграрної політики та міжнародного співробітництва на прикладі Баварії розповів про успішний досвід становлення сімейних фермерських господарств.

По закінченню презентацій всі присутні мали «живий» діалог з доповідачами. Після офіційної частини відбувся урочистий прийом гостей.

 

 

Наші виставки