Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

З успіхом завершилася міжнародна виставка «ІнтерАГРО Комплекс»

Сьогодні завершила свою роботу міжнародна виставка інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАГРО Комплекс». Завдяки провідним міжнародним та вітчизняним експозиціям та брендам, які були присутні на виставці, а також насиченій та потужній діловий програмі вона перевершила всі очікування.

Головним інтелектуальним майданчиком став міжнародний аграрно-технологічний форум «Управління урожайністю в складних економічних умовах. Кукурудза та соя: оптимальні витрати – максимальні прибутки».  У форумі взяли участь провідні виробники сільськогосподарської продукції. Всього форум відвідало понад 1000 чоловік.

ВПЕРШЕ в рамках виставки відбулася діюча експозиція «Академія аграрного успіху»! На експозиції пройшла численна кількість семінарів, конференцій від почесних представників кращих сільськогосподарських компаній.

Традиційно відбувся День Франції в Україні, де пройшли міжнародні семінари за участю поважних гостей -  директора Агентства Бізнес Франс  в Україні Алексі Струве, директора світового лідера консалтингу «Agritel» Олів’є Буйє,   радника правління банку з питань сільського господарства Жан-Жака Ерве, консультанта компанії «Agritel» Юрія Рубана, фінансового директора  компанії «Трайгон Фармінг» (Trigon Agri)  Світлани Омельченко, менеджера з розвитку бізнесу компанії «Syngenta» Романа Хрипко. Всього в рамках програми ділових заходів відбулися понад 30 конференцій, семінарів, круглих столів та презентацій, в яких взяли участь більш ніж 100 компаній з 8 країн світу.

За три дні виставку «ІнтерАГРО Комплекс» відвідало близько 14 тисяч чоловік!

Компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» вдячна компаніям, які брали участь у «ІнтерАГРО Комплекс 2015», у бізнес-програмі виставки, партнерам та спонсорам заходів та бажає всім успіхів у ділових починаннях!  

До нових зустрічей 8-11 листопада на виставці «ІнтерАГРО 2016»!

 

Наші виставки