Безпека, раціональність і продуктивність – основні тези «Академії Аграрного Успіху»

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Безпека, раціональність і продуктивність – основні тези «Академії Аграрного Успіху»

 

28-29 жовтня на території  діючої  експозиції «Академія Аграрного Успіху» в рамках «ІнтерАГРО Комплекс 2015»  відбулося безліч практичних семінарів, лекцій, майстер-класів і презентацій. Кожна хвилина «Академії» була насичена найсучаснішою інформацією, корисною для представників всіх напрямків АПК.

Чимало семінарів були присвячені сучасним засобам та технологіям захисту рослин, а також внесенню елементів живлення для злакових. Зокрема, був організований семінар Національним університетом біоресурсів і природокористування України НДІ захисту рослин. З доповідями виступили: Доля Микола Миколайович – завідувач кафедри захисту рослин НУБіП та аспірант Олександр Мигловець. Концепцію «KUHN» щодо захисту рослин презентував Борис Онищенко, регіональний директор по центральній Україні «КУН-Україна». Питань роботи техніки під час здійснення захисту рослин торкнувся директор українського приватного підприємства Сорока Ігор Федорович з майстер-класом «Оптимальний вибір форсунок при внесенні засобів захисту рослин».

Практичний семінар на сучасну актуальну тему щодо впровадження міжнародних стандартів безпеки провів керівник напрямку «Розвиток ринкової інфраструктури» проекту USAID «Агроінвест» Гриценко Миколай Петрович.

Гриценко Миколай Петрович про впровадження стандартів харчової безпеки HACCP та Global Gap в Україні:

«Сьогодні в Україні 7 % переробних підприємств, більшою мірою, де зійшов іноземний капітал, розібралися і впровадили системи безпеки.  Закон України від 22.07.2014 № 1602 не вимагає сертифікації, а тільки впровадження систем. Сертифікацію згідно стандартам HACCP та Global Gap вимагають тільки окремі споживачі продукції.

Але нас турбує імплементація стандартів у українських дрібних виробників, тому що вони, на жаль, не мають можливості наймати міжнародних експертів і консультантів. Діяльність нашого проекту спрямована, в першу чергу, на підтримку дрібних та середніх виробників. І сьогодні, за допомогою USAID «Агроінвест»  у нас є можливість реалізувати 10 000 відповідних проектів».

Відзначилась і у «Академії Аграрного Успіху» всесвітньо відома компанія-виробник обприскувачів Berthoud, організував семінар комерційного представника Berthoud в Україні Олени Пєльтек «Ефективне внесення пестицидів і елементів живлення для пшениці, кукурудзи, соняшнику та ріпаку. Економічні аргументи при виборі техніки та обладнання». Крім того, на честь ювілею компанії Berthoud Оленою були вручені нагороди «Перевірено часом» власникам причіпних та самохідних обприскувачів, які зробили рекорди і є показниками ефективного користування продукцією Berthoud.

Президент компанії Randall Brothers Роб Ренделл ознайомив гостей «Академії» з презентацією «Досвід використання б/в техніки виробництва США. Сервіс та обслуговування. Плюси і мінуси». Цю важливу і практичну тему торкнувся й директор «Лімко Логістікс» Стрілець Олег Станіславович, а саме − тему доставки б/в сільськогосподарської техніки в Україну з США.

29 жовтня відбувся семінар, присвячений новому цікавому напрямку − агротуризму. Триліс Володимир Васильович презентував свій погляд на шляхи підвищення рентабельності агротуризму в фермерських господарствах. На сучасному етапі агротуризм знаходиться на стадії формування і поки що орієнтований тільки на внутрішній ринок. Триліс Володимир Васильович – кандидат біологічних наук і старший науковий співробітник Інституту Гідробіології НАН України.

Під час виступів також був розглянутий юридичний аспект сільськогосподарської діяльності. Адвокат і керівник судової практики «Pavlenko Legal Group» Олена Перцова відповіла на всі питання відносно різноманітних земельних спорів, а саме: відшкодування збитків, стягнення плати за користування земельної ділянкою, орендні спори, зміна цільового призначення земельної ділянки, спори пов’язані із правом власності/оренди земельних ділянок та внесенням змін до ДЗК. Олена прокоментувала та дала рекомендації відвідувачам щодо найскладніших ситуацій відносно кожної категорії спорів.  

Так, чільні фахівці торкнулись самих різноманітних питань та проблем діяльності виробничого, переробного та дилерського сільськогосподарського підприємства, що підштовхнуло відвідати «Академію» топ-менеджерів підприємств, фахівців, експертів та науковців − усіх зацікавлених в розвитку агропромислового сектора України.   

Наші виставки