Відгуки учасників виставки «ІнтерАГРО Комплекс 2015»

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Відгуки учасників виставки «ІнтерАГРО Комплекс 2015»

 Віктор Павлович Сич, комерційний директор компанії «КУН-Україна»:

«На виставці «ІнтерАГРО Комплекс» ми зробили наголос на конференціях і виступили головним спонсором Міжнародного аграрно-технологічного форуму, де загалом зробили 4 доповіді. Цього року ми намагалися представити зразки техніки, які активно використовуються при вирощуванні сої та кукурудзи. Окрім плугів і сівалок є техніка для захисту рослин: обприскувачі, розкидачі мінеральних добрив. Також є сінозаготівельна техніка та кормозмішувачі, бо без них важно уявити техніку «KUNH». Техніка компанії  також представлена й на інших стендах нашими дилерами.

Зараз такий захід важко оцінювати, бо він проходить вперше . Я вважаю, що ідея проведення виставки, де є акцент на інтелектуальний склад – правильна. Не можна втрачати можливість зібрати одночасно таку велику кількість людей, зацікавлених у сільськогосподарських питаннях. За допомогою Міжнародного агрофоруму була надана нова форма доступу до інформації. На мою думку, проведення виставки в форматі конференцій, форумів – дуже гарна ідея, її треба розвивати».

 

В’ячеслав Давидюк, керівник відділу з продажу техніки «KUNH», «Аграрна індустріальна компанія» (Україна)

«Звісно хочеться бачити ще більше гостей виставки, але в цьому році відвідувачів не менше ніж в попередніх роках. В цьому році нами було вирішено презентувати на виставці стенд своєї компанії спільно зі стендом «KUNH». Основна ціль нашої виставкової площі – візуалізувати бренд «KUNH» і показати те, що ця компанія буде мати подальший розвиток. Компанія «KUNH» виступає партнером в багатьох заходах виставки, а на стенді ми хотіли показати всю потужність даного бренду. І нам здається, що наша ціль досягнута. Я вважаю, що в цьому році був відмінно організований інтелектуальний майданчик на виставці. Це мало свій ефект, бо після того, як представник нашої компанії виступив на Міжнародному агротехнологічному форумі, одразу на нашому стенді з’явилися клієнти, які почали цікавитися агрегатами для STRIP-TILL. Тобто такі конференції сприяють потоку клієнтів компанії!»

 

Станісла Грю, менеджер з експорту компанії «2IE International» (Франція)

«Ми беремо участь у Міжнародній виставці «ІнтерАГРО» вже вп’яте. Безумовно, за останній рік з'явилися нові перспективи та проекти. Для Франції Україна - великий і перспективний експортер. На виставці обзавелися декількома цікавими контактами. Сподіваємося, що через 2-3 місяці вже будуть результати. Нові знайомства дозволять «2IE International» зав'язати більш тісну співпрацю з українськими компаніями. Нам дуже сподобалась організація «ІнтерАГРО Комплекс».

 

 

 

Жан Жак Анрі, представник компанії AgriCarb (Франція):

«Продукція «AgriCarb» вже присутня на ринку України, у нас є покупці. Але ми вперше беремо участь у виставці «ІнтерАГРО Комплекс» і дуже задоволені. Участь допомагає нам краще зрозуміти український сільськогосподарський ринок. Ми вже контактуємо з великими українськими агрохолдингами, і в їхніх дистриб'юторів буде можливість представити свою продукцію у Франції.

За допомогою виставки компанія «AgriCarb» вже пройшла початкову стадію - відкриття ринку, відтепер продукція більш масштабно буде представлена в Україні. Сподіваємося, що зможемо довести, що спочатку здається дорогим, в кінцевому підсумку може бути використано з більшим прибутком, ніж дешевий товар».  

 

Лука Роберті, партнер компанії PROTEO (Італія):

«Ми вперше презентуємо продукцію в Україні. На виставці «ІнтерАГРО Комплекс» вже знайшли три-чотири корисні контакти, спілкувалися з багатьма компаніями. Дуже задоволені участю і організацією. На виставці «ІнтерАГРО Комплекс» бачимо дуже багато відвідувачів. Скажемо так, ті результати, які ми чекали від виставки, ми отримали. Сподіваємося, що знайдемо дистриб'ютора і працюватимемо в Україні».

 

 

 

 

Іван Бечко, комерційний директор ТОВ «Керхер» в Україні

Компанія «Керхер» вже 80 років забезпечує світовий ринок різноманітної прибиральною технікою. У продуктовому портфоліо компанії сотні різновидів апаратів - від маленького побутового віконного пилососа до обладнання надвисокого тиску. І кожен з цих апаратів, незалежно від розміру і вартості, обов'язково відповідає високій планці незмінної німецької якості, яка встановилася в компанії за всю історію існування.

Офіційне представництво компанії «Керхер» на ринку України працює вже 10 років, і щороку ми приймаємо участь у спеціалізованих виставках. Варто відзначити, що «ІнтерАГРО» одна з найуспішніших виставок для нас за останній рік. Це, в першу чергу, майданчик для спілкування з існуючими та потенційними клієнтами. Для сільського господарства у нас є багато рішень залежно від того, які стоять завдання. Найбільшим попитом користуються, звичайно, апарати високого тиску з функцією підігріву води і без неї. Також для прибирання тваринницьких приміщень ми пропонуємо підлогомиючі машини. Кожен клієнт знайде техніку за своїм запитом.

Велика вдячність організаторам за відмінну платформу для спілкування та можливість обміну досвідом з колегами.

 

Компанія «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» вдячна компаніям, які брали участь у «ІнтерАГРО Комплекс 2015», у бізнес-програмі виставки, партнерам та спонсорам заходів та бажає всім успіхів у ділових починаннях!  

До нових зустрічей 8-11 листопада на виставці «ІнтерАГРО 2016»!

Наші виставки