Відео-звіт: Франція на головній сільськогосподарській події року – виставці «ІнтерАгро Комплекс 2015»

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Відео-звіт: Франція на головній сільськогосподарській події року – виставці «ІнтерАгро Комплекс 2015»

 

Цьогоріч виставка «ІнтерАгро» пройшла у більш розширеному форматі, під назвою «ІнтерАгро Комплекс». Незважаючи на те, що в такому новому форматі виставка відбулася вперше, французькі компанії традиційно взяли участь у національній французькій експозиції, що була організована Агентством Бізнес Франс в рамках виставки. Французький павільон також мав новий імідж – вперше він відбувся під символом Créative France.

За три дні проведення виставки її відвідало близько 13000 фахівців агропромислового сектору, що свідчить про важливість цієї події та високий рівень її організації. 14 французьких компаній в рамках національної експозиції презентували свій досвід в галузі сільськогосподарської техніки, селекції та виробництва насіння польових, зернових та олійних культур.

Одним з найбільш знакових проектів на «ІнтерАгро Комплекс» став традиційний День Франції в Україні, що відбувся 28 жовтня. В ході конференції виступили провідні фахівці сільськогосподарського ринку. Програма конференції склалась з двох частин. Перша частина, модератором якої стала консалтингова компанія «Агрітел», була присвячена питанням формування стратегій реалізації аграрної продукції виробниками в Україні. Друга частина, організована за підтримки управління Агроекспертизи ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», мала назву «Маржа як результат управління виробничою собівартістю агропідприємств».

Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон також відвідала Французьку національну експозицію, перш ніж урочисто відкрити коктейль, організований на честь французьких учасників виставки.

Наші виставки