Пташиний послід як високоякісне органічне добриво. Поради практика

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Пташиний послід як високоякісне органічне добриво. Поради практика

Використовувати послід в господарстві розпочали декілька років тому. Причиною пошуку альтернативних варіантів хімічним добривам стало помітне виснаження ґрунтів, що на думку Віталія Бабака, керівника ФГ, значно погіршувало стан земельних ресурсів та впливало на екосистему. 

На сьогодні в господарстві відпрацьовано власну технологію переробки пташиного посліду на високоякісне органічне добриво, розроблено систему внесення добрива під різні культури та налагоджену співпрацю з птахокомбінатами, в яких і закуповують сировину. 

Віталій Бабак відзначає, що використання пташиного посліду має не лише значну економічну вигоду, а й підвищує родючість ґрунту та зменшує хімічне навантаження на екосистему. Про особливості використання посліду та технологію його переробки дивіться у відео-матеріалі з Віталієм Бабаком, керівником «Вікторія-Агро 2007».

Більше деталей про використання пташиного посліду буде представлено на підсумковому форумі проекту «Агрополігон 2017», який відбудеться 1 листопада в рамках міжнародної виставки «АгроКомплекс 2017».

Наші виставки