Інноваційні рішення для вирішення проблеми кислих грунтів від компанії Omya на виставці АгроКомплекс 2017

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Інноваційні рішення для вирішення проблеми кислих грунтів від компанії Omya на виставці АгроКомплекс 2017

Проблема надлишкової кислотності грунтів у нашій країні стає все більш актуальною з року в рік. Через негативний вплив кислотності грунту на сільськогосподарські культури щороку відбувається значний недобір урожаю.

Для швидкого і ефективного вирішення проблеми кислих грунтів компанія Omya представляє свої інноваційні добрива-меліоранти:

Omya Calciprill – гранульований карбонат кальцію, виготовлений з мікронізованого порошку для швидкого підвищення рН грунту, збагачення грунту доступним кальцієм і зручного внесення звичайним розкидачем добрив.

Omya Magprill – суміш карбонатів кальцію та магнію в гранульованій формі, ідеальна для грунтів з дефіцитом магнію та низьким рН.

При внесенні даних продуктів нейтралізація кислотності грунту відбувається в цьому ж сезоні завдяки мікронізованому стану часточок з яких виготовлені гранули і високому рівні дисперсності при контакті з вологою. Тому продукти можуть вноситися як під основний обробіток грунту, так і під передпосівну культивацію, і, навіть, в рядки при посіві чи посадці культури.

Завітайте на наш стенд № А 234 на агровиставці АгроКомплес, де фахівці нашої компанії нададуть вичерпні консультації щодо використання даних продуктів.

Компанія Omya є світовим лідером на ринку карбонату кальцію та доломіту. Компанія була заснована у 1883 р. в м. Офтрінген у Швейцарії. Сьогодні в групу компаній Omya входить більше 180 підприємств в 50 країнах світу зі штатом більше 8000 співробітників.

 

 

Наші виставки