Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Чим запам’ятався перший день «АгроКомплекс 2017»

Ось і завершився 1 день найбільш інноваційної аграрної виставки «АгроКомплекс 2017».

Сьогодні ми не тільки познайомили вас з учасниками, продемонстрували цікаві експонати - це вже не в новинку. Ми впенені, що Агрокомплекс - це проект, який дасть відповіді на багато кричущих аграрних питань. В рамках першого дня епіцентром подій став круглий стіл: «Аграрна Україна. Концепція світової першості». Своїми обґрунтованими доповідями експерти дали оцінку сучасному стану України у міжнародному аграрному середовищі.

Які висновки можна зробити? Україна з таким великим аграрним потенціалом більшість сировини експортує в інші країни, тобто є "сировинним придатком". І треба робити все необхідне для того, щоб більшість сировини все-таки лишалась на території України, оброблялась та використовувалась українськими підприємствами.

Учасниками круглого столу стали: Олена Ковальова, Заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, Леонід Козаченко, президент ВГО «Українська Аграрна Конфедерація», народний депутат України, представники агрохолдингів, представники європейських проектів, асоціації «Укроліяпром», Спілки молочних підприємств, Групи компаній «Allseeds», а також експерти аграрної галузі.

Які ще питання підіймалися в рамках круглого столу читайте у наступних новинах.

Наші виставки