Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Роль кальцію та бору в підтримці гормонального балансу

 

Виставка «АгрокКомплекс» - це освітня платформа для аграріїв. Так, 1 листопада аншлаговим став захід компанії Stoller Group  «Роль кальцію та бору в підтримці гормонального балансу», адже основним спікером став доктор Річард Вудвард - директор Stoller Group Intenational, доктора наук, фахівець в галузі фізіології та патології рослин.

Пан Вудвард розповів агрономам про фізіологію живлення рослин. Акцентував увагу саме на борі та кальції та як вони впливають на регулятори росту рослин, на прикладі сої, рису, рапсу.

Проаналізувавши урожайність по цим культурам в Україні, фахівець задав питання залу чи вважають вони цю урожайність максимальною? Отримавши більшість відповідей «ні», пан Вудвард  продовжив свою доповідь  та дав відповіді на питання: як поліпшити процес росту рослин та урожайність в цілому за допомогою препаратів компанії Stoller. Даний захід надав можливість відкритого діалогу між представниками компанії та аграріями – учасниками семінару, для яких підвищення урожайності є нагальним питанням сьогодення.

Детальна інформація про компанію Stoller: www.stollerukraine.com

Наші виставки