Відкриваємо занавіс в «Агрополігон 2017»!

Презентуємо перші п’ять гібридів кукурудзи від ТОВ НВКФ «Селекта», які були висіяні в рамках проекту «Агрополігон 2017» на полі ТОВ сгп ім. А.Г. Краченко (Яготинський р-н, Київська обл.).

Детальніше...

Агрополігон 2017 – Кукурудза в екстремальних умовах.

28 гібридів кукурудзи в екстремальних погодних умовах півдня тримають марку!

З початку травня по кінець червня в с. Мигія (Миколаївська обл.), де в рамках проекту "Агрополігон 2017" закладено випробувальні ділянки кукурудзи, склалися далеко непрості погодні умови. Кількість опадів протягом даного періоду становила лише 5 мм, а температура сягала в окремі дні + 34°С.
Як ведуть себе гібриди кукурудзи та на які результати варто очікувати дивіться далі у відео.

Детальніше...

«Антистресовий коктейль» для пошкодженої морозом кукурудзи в дії. Відео-коментар від експерта


На календарі початок третьої декади червня. Виїздимо до ТОВ спг ім. А. Г. Кравченко на друге планове підживлення 46 гібридів кукурудзи, які постраждали від заморозків в ніч з 10 на 11 травня.

Відповідно до рекомендацій експертів ТОВ «АПК–Груп», третього червня було проведено перше комплексне підживлення посівів за програмою «Антистресовий коктейль». Підживлення мало на меті «витягти» посіви зі стресового стану, сприяти швидкому розвитку кореневої системи та росту рослин вцілому.

Детальніше...

Цілісна система контролю бур’янів на посівах кукурудзи. Думка експерта

Цього року в рамках «Агрополігон 2017»  окрім власних випробувальних ділянок нам довелося побувати на полях багатьох господарств, що займаються виробництвом кукурудзи, соняшнику та інших культур. На  власні очі переконуємося, що контроль бур’янів  на  посівах є однією з  найгостріших проблем. І  в більшості випадків   вирішення питання забур’яненості, в першу чергу, залежить від  агрономічних кадрів та їх уміння приймати  оперативні й обґрунтовані  рішення в умовах наближених до екстремальних.

Детальніше...

Реанімуємо кукурудзу після заморозків. Поради експерта

Після годин проведених на полі за оцінкою стану та кількості пошкоджених морозом посівів кукурудзи, команда «Агрополігон 2017» вирушила до експертів за порадами.

Як мінімізувати стресовий період, створити сприятливий баланс з мікродобрив для активного росту та уникнути прихованих загроз, розповіла Олена Сурменко, генеральний директор ТОВ «АПК-Груп», (ТМ «Ярило»).

Детальніше...

ТРИ із СОРОКА ШЕСТИ: як пережили гібриди кукурудзи боротьбу з морозом

Для команди «Агрополігон 2017» післязаморозковий період, як і для кожного з аграріїв, не пройшов без стресу.  Висіяні в останні дні квітня 46 гібридів кукурудзи  на полях ТОВ сгп ім. А. Г. Кравченка (Яготинський р-н) уже дали сходи. Ніч з 10 на 11 травня стала для гібридів справжнім «тест-драйвом» на морозостійкість: в повітрі - 5˚ С, на ґрунті - 3˚С.

Детальніше...

Сторінка 1 з 3

Наші виставки