Хочеш дізнатися більше про результати «Агрополігону 2017»? РЕЄСТРАЦІЮ ВЖЕ ВІДКРИТО!

Запрошуємо долучитися до агротехнологічного форуму «Кукурудза. Архітектура собівартості. Тест 2017», який відбудеться 1 листопада 2017 у великому конференц-залі з 09:30 по 13:30 год.

Детальніше...

Кукурудза «на краплі» в південному регіоні радує результатами!

Цього року в рамках «Агрополігону» ми заклали випробувальну ділянку гібридів кукурудзи на крапельному зрошенні. Для експерименту обрали три гібриди кукурудзи  компанії ТОВ «Рост Агро», а саме: «Аджанка» (ФАО 320), «Софія» ( ФАО 420) та «Рава» (ФАО 500).

Детальніше...

Гібриди кукурудзи готові відвідати «АгроКомплекс 2017»!

Нарешті в «Агрополігоні 2017» дійшла черга збирати врожай!

Першим із господарств-партнерів «Агрополігону» ми відвідали виробничу базу Мигійського аграрного коледжу. На полях господарства було висіяно 18 гібридів кукурудзи таких компаній як: ТОВ «Євраліс Семенс Україна», ТОВ «Рост Агро» та ТОВ НВКФ «Селекта».

Детальніше...

Відкриваємо занавіс в «Агрополігон 2017»!

Презентуємо перші п’ять гібридів кукурудзи від ТОВ НВКФ «Селекта», які були висіяні в рамках проекту «Агрополігон 2017» на полі ТОВ сгп ім. А.Г. Краченко (Яготинський р-н, Київська обл.).

Детальніше...

Агрополігон 2017 – Кукурудза в екстремальних умовах.

28 гібридів кукурудзи в екстремальних погодних умовах півдня тримають марку!

З початку травня по кінець червня в с. Мигія (Миколаївська обл.), де в рамках проекту "Агрополігон 2017" закладено випробувальні ділянки кукурудзи, склалися далеко непрості погодні умови. Кількість опадів протягом даного періоду становила лише 5 мм, а температура сягала в окремі дні + 34°С.
Як ведуть себе гібриди кукурудзи та на які результати варто очікувати дивіться далі у відео.

Детальніше...

«Антистресовий коктейль» для пошкодженої морозом кукурудзи в дії. Відео-коментар від експерта


На календарі початок третьої декади червня. Виїздимо до ТОВ спг ім. А. Г. Кравченко на друге планове підживлення 46 гібридів кукурудзи, які постраждали від заморозків в ніч з 10 на 11 травня.

Відповідно до рекомендацій експертів ТОВ «АПК–Груп», третього червня було проведено перше комплексне підживлення посівів за програмою «Антистресовий коктейль». Підживлення мало на меті «витягти» посіви зі стресового стану, сприяти швидкому розвитку кореневої системи та росту рослин вцілому.

Детальніше...

Сторінка 1 з 3

Наші виставки