Вперше в рамках міжнародного виставкового форуму «АгроКомплекс 2017» відбудеться унікальна подія - «Агрополігон 2017»

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Вперше в рамках міжнародного виставкового форуму «АгроКомплекс 2017» відбудеться унікальна подія - «Агрополігон 2017»

Основна мета заходу «Агрополігон 2017»: показати як впливає на собівартість та прибуток правильний підбір сортів та гібридів кукурудзи та соняшнику в реальних виробничих умовах. А також показати ефективність окремих технологічних складових та важливість дотримання технологічної дисципліни. Враховуючи те, що ціни на сільськогосподарську продукцію, особливо кукурудзу та соняшник, мають в останні роки стабільну тенденцію до зменшення, а ціни на матеріальні ресурси хоч і мають нестабільний характер але і мають стійку тенденцію до збільшення.

Сьогодні ринок пропонує виробнику великий вибір гібридів, що мають значний потенціал урожайності. Однак існує ризик , що цей потенціал не може бути максимально реалізований у виробничих умовах конкретного господарства. В глобальному вимірі на це впливає рівень забезпечення господарства матеріально-технічними та фінансовими ресурсами. Однак, в значній мірі, результат залежить від абіотичних чинників, з одного боку, а з іншого - від дотримання технологічної дисципліни та фахового прийняття рішень в критичних ситуаціях.

Пропонуємо виробникам та постачальникам насіння, які не бояться здорової конкуренції та впевнені в його якості й адаптованості для різних кліматичних зон України, взяти участь у тестуванні посівного матеріалу.

Для цього потрібно:

 • надати від 0,5 до 2,0 посівних одиниць насіння кукурудзи та/або соняшника, які будуть запропоновані нашим партнерам для висіву;
 • організувати агрономічний супровід;
 • при необхідності надати засоби захисту рослин.

Тестування буде проводитись:

 • по насінню соняшника:
  • Степова зона (на поливі та без поливу) – науковий парк «Агроперспектива»
   Миколаївського національного аграрного університету;
 • по насінню кукурудзи:
  • Степова зона - науковий парк «Агроперспектива»
   Миколаївського національного аграрного університету;
  • Лісостепова зона –ТОВ СГП «Ім. А.Г. Кравченка»,
   Яготинський район.

Для наглядності буде проводитися фільмування виробничого процесу: від посівної кампанії до збору врожаю й аналізу фінансових результатів.

Звертається увага на основні технологічні процеси, технічні характеристики сільськогосподарських машин та агрегатів, що використовуються, терміни виконання робіт, систему використання добрив та гербіцидів, відстеження погодних умов та ін.

В ході роботи особливо уважно будуть відстежуватись найбільші ризики у виробництві для даної зони: відсутність вологи, епідемії хвороб, наявність небезпечних шкідників.

Інформація про стан польових робіт буде висвітлюватись в процесі їх проведення на сайтах виставок «АгроКомплекс 2017», «ІнтерАГРО 2018», «Зернові технології 2018». Проміжні результати будуть систематично публікуватися в друкованих та інтернет-ЗМІ, висвітлюватимуться на сторінках в соціальній мережі Faсebook та через електронні розсилки дайджесту новин.

Комплексно отримані результати тестування будуть презентовані та обговорені в рамка виставки «АгроКомплекс 2017» на практичних семінарах:

 • «Гібриди кукурудзи. Інвестиції в прибуток. Тест 2017»;
 • «Гібриди соняшнику. Ефективні рішення. Тест 2017».

Наші виставки