«Агрополігон 2017» стартував!

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

«Агрополігон 2017» стартував!

Коли партнерські домовленості переходять в режим плідної співпраці - розпочинається найцікавіше! У нашої команди це сталося в той момент коли, після кабінетних переговорів з партнерами проекту, ми перемістилися на поля! Отут і розпочалася «аграрна магія»!

11 квітня дирекція відвідала ТОВ спг ім. А. Г. Кравченка, де в цей час проводилась технологічна операція по внесенню безводного аміаку на площах, які будуть задіяні для тестування гібридів кукурудзи в рамках проекту «Агрополігон 2017». Технологічна операція, яка, за словами засновника і керівника господарства, Володимира Павловича Семеняки, є не лише економічно виправданою, а й має «чудодійну силу» для оновлення родючості ґрунтів.

Кожного року у ТОВ спг ім. А. Г. Кравченка, проводиться тестування більше ніж 60 гібридів кукурудзи. Цього року до переліку додалося ще 20 гібридів. Посівний матеріал надали ТОВ НВКФ «Селекта», ТОВ АПК «МАЇС», ТОВ «Євраліс Семенс Україна» та ТОВ «Рост Агро», які виступають партнерами проекту «Агрополігон 2017».

«Кукурудза на зерно займає до 40-45% посівних площ. Це одна з найбільш рентабельних культур в сівозміні. Відмічаю, що важлива роль в кінцевому результаті відводиться правильному підбору гібридів кукурудзи. Фактично, гібриди і вітчизняної, і закордонної селекції, мають високий генетичний потенціал. Проводячи тестування у власних виробничих умовах, ми переконалися, що велику роль в «розкритті» закладеного потенціалу відіграють зовнішні фактори. Саме через це можливе значне недоотримання врожаю і про це варто говорити, відслідковувати і корегувати.

Отримавши пропозицію від організаторів «АгроКомплекс 2017» я дав згоду долучитися до проекту «Агрополігон». Чому? Бо питання підбору гібридів і мінімізація деструктивного впливу особливо важливі в умовах нестабільної економічної ситуації. Для багатьох господарств нашої зони ця інформація буде дуже корисною . І я впевнений, що разом з фахівцями насіннєвих компаній, експертами команди організаторів, нашим практичним досвідом ми зможемо отримати ефективні рішення і презентувати їх восени» - керівник господарства Володимир Павлович Семеняка.

Довідково: ТОВ спг ім. А. Г. Кравченка
Київська обл., Яготинський р-н, с. Сулимівка
Керівник (засновник): Семеняка В. П. очолює з 1994 року.
Земельний банк – 5 тис. га.
Рослинництво: кукурудза, цукровий буряк, соняшник, озима пшениця, ячмінь, жито, соя.
Тваринництво: молочне ВРХ (150 дійних голів).
Кількість працівників: 200 чол.

Наші виставки