Дата(укр)

29 - 31.10.2019

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Новини

  • Круглий стіл

«Антистресовий коктейль» для пошкодженої морозом кукурудзи в дії. Відео-коментар від експерта


На календарі початок третьої декади червня. Виїздимо до ТОВ спг ім. А. Г. Кравченко на друге планове підживлення 46 гібридів кукурудзи, які постраждали від заморозків в ніч з 10 на 11 травня.

Відповідно до рекомендацій експертів ТОВ «АПК–Груп», третього червня було проведено перше комплексне підживлення посівів за програмою «Антистресовий коктейль». Підживлення мало на меті «витягти» посіви зі стресового стану, сприяти швидкому розвитку кореневої системи та росту рослин вцілому.

Варто відзначити, що візуально, посіви гібридів кукурудзи виглядають конкуренто і на перший погляд не поступаються посівам, які не потрапили в зону ризику під час заморозків. Однак, як зазначає Вадим Гибало, провідний агроном-консультант ТОВ «АПК-Груп», на сьогодні існує потреба забезпечити рослин додатковими мікроелементами для кращого розвитку вегетаційної маси, так як відставання в розвитку може проявитися під час викидання волоті.

Більш детально про стан гібридів та особливості підживлення за програмою «Антистресовий коктейль» у відео-матеріалі з Вадимом Гибало, агрономом-консультантом ТОВ «АПК-Груп», (ТМ «Ярило»).

Агрополігон 2017 – стан кукурудзи після «Антистресового коктейлю»

Оцінка результатів антистресової програми підживлення кукурудзи пошкодженої морозом. Огляд стану гібридів кукурудзи після першого підживлення та рекомендації по другому плановому підживленні від Вадима Гибало, агронома-консультанта ТОВ «АПК-Груп», (ТМ «Ярило»).

20 червня 2017, ТОВ спг ім. А. Г. Кравченко

Наші виставки