Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Гібриди кукурудзи готові відвідати «АгроКомплекс 2017»!

Нарешті в «Агрополігоні 2017» дійшла черга збирати врожай!

Першим із господарств-партнерів «Агрополігону» ми відвідали виробничу базу Мигійського аграрного коледжу. На полях господарства було висіяно 18 гібридів кукурудзи таких компаній як: ТОВ «Євраліс Семенс Україна», ТОВ «Рост Агро» та ТОВ НВКФ «Селекта».

Цього року літо для мигійських господарів було аномально спекотним. З дня висіву гібридів (4 травня) протягом всього вегетаційного періоду кількість опадів досягла лише 20-25 мм. І навіть при таких кліматичних умовах гібриди кукурудзи показали результат в 65-70 ц/га. При цьому висота рослин досягла 1,7 м, а довжина початків коливається в межах 15 – 20 см.

Нагадаємо, що основною метою «Агрополігону 2017» було показати в реальних виробничих умовах вплив технології вирощування й кліматичних факторів на розкриття потенціалу гібридів. Отже, запрошуємо дізнатися фінальні результати проекту на Агротехнологічному форумі, присвяченому технологічним нюансам  вирощування кукурудзи в різних кліматичних умовах. Захід відбудеться 1 листопада 2017 року в рамках виставки «АгроКомплекс 2017».

Наші виставки