Знайомство з учасниками виставки AgroComplex 2019 продовжується!

LNZ Group український вертикально-інтегрований агропромисловий холдинг, що спеціалізується на торгівлі посівним матеріалом та засобами захисту рослин, вирощуванні зернових та технічних культур, тваринництві та зернотрейдерській діяльності. Утворений на базі Лебединского насіннєвого заводу.

Детальніше...

Час знайомитися з учасниками виставки AgroComplex 2019!

ТОВ «Агромаш-Калина» є провідним національним виробником ґрунтообробної та посівної техніки.

Маючи широку лінійку продукції, компанія активно працює, як з малими фермерами, так і великими агровиробниками, які потребують потужностей.

Детальніше...

Зі святом!

Команда AgroComplex вітає з Трійцею!
Бажає миру та злагоди. Нехай у Ваш дім поспішає радість, тепло та любов.

Гарних вихідних!

Детальніше...

За натуральними фермерськими продуктами на Local to Global!

Не потрібно бути експертом, щоб відмітити збільшення споживання екологічної та органічної продукції населенням України. Увага любителів смачних та корисних продуктів, в першу чергу, прикута до добре відомих брендів, таких як «Світ Біо», «Органік мілк», «Етнопродукт» та інші.

Детальніше...

ЛЕД-світильник: високоефективний пристрій для обігріву теплиць!

Німецьке господарство, яке вирощує салат «Бріммерс» (Brimmers) знову обрало світлодіодні світильники фірми «Ореон» для своєї нової теплиці в Штралені. Цього разу обрана модель «Oreon Grow Light 3.0». Вона має підвищену світловіддачу 2,050 мкмоль/Вт/сек. Тому вже в новій теплиці, для досягнення такого ж рівня освітленості потрібно набагато менше світильників.

Детальніше...

"Краснянське СП "Агромаш" про розвиток підприємств та вітчизняне машинобудування

Нещодавно ми побували в гостях у Краснянському СП "Агромаш". Нас цікавило, які зміни відбулися на підприємствах вітчизняного машинобудування за останні 10 років. Відверто кажучи, були приємно вражені не тільки технологічними змінами, але й зміною психології виробника, появою нових підходів до розширення лінійки машин з урахуванням потреб господарств різної величини.

Детальніше...

Біоенергетика по-українські на AgroEnergyDAY 2019

Вітчизняний агробізнес швидкими темпами перетворюється на концентрат інноваційних трендів. Українські аграрії переймають світовий досвід, перетворюючись на драйверів руху. Наразі, у світовому тренді – біоенергетичні технології.

Детальніше...

IT-Corner 2019: світ цифрових рішень!

Україна – не тільки світова аграрна держава, а й інтерактивна платформа розробки та впровадження цифрових технологій. Інновації давно вже стали частиною агропромислового комплексу. Українські аграрії вже освоїли смартфони, планшети, дрони, мобільні пристрої. Це означає, що вони намагаються слідувати світовому досвіду та постійно отримувати  інформацію про нові цифрові та smart-рішення для агробізнесу.

Детальніше...

Сторінка 1 з 19

Наші виставки