Запрошуємо взяти участь в «АгроКомплекс 2019»! - АгроКомплекс

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Запрошуємо взяти участь в «АгроКомплекс 2019»!

 

Ваша компанія успішно працює на аграрному ринку України або ви шукаєте можливості успішного старту? Маєте ефективні технологічні та інноваційні рішення? Шукаєте нових клієнтів та прагнете стати лідерами галузі?

Тоді ваш must visit сезону – міжнародна виставка ефективних рішень для агробізнесу «АгроКомплекс 2019», що відбудеться в м. Києві, 29- 31 жовтня.

Основна ідея виставки полягає в презентації вітчизняного агропромислового комплексу як високотехнологічної та інвестиційно привабливої галузі національного господарства України.

Саме тому головні акценти виставки будуть розставлені на демонстрації інноваційних технологій та міжнародного досвіду ведення агробізнесу. В тому числі на «АгроКомплексі 2019» будуть представленні технологічні розробки в нових напрямках, які сьогодні набирають популярності у світі та створюють нові можливості для агровиробників.

 «АгроКомплекс 2019», в першу чергу, інтелектуальний майданчик для визначення перспектив розвитку бізнесу та ефективна маркетингова платформа для просування компаній на вітчизняному й міжнародному ринках.

 На «АгроКомплекс  2019» очікується:

  • Експозиційна площа 30 000 кв.м.
  • Більше 400 експонентів
  • Понад 15 країн-учасниць
  • Більше 18 000 відвідувачів з України та інших країн
  • Національна експозиція Німеччини
  • Колективні експозиції Китаю та Туреччини
  • Близько 30 ділових заходів за участі провідних експертів сільськогосподарської галузі та представників влади: конференції, круглі столи, семінари, презентації, майстер-класи.

Якщо ви прагнете інвестувати в успішне майбутнє вашої компанії, станьте учасником міжнародної виставки ефективних рішень для агробізнесу «АгроКомплекс 2019»! Завдяки багаторічному досвіду в організації та проведенні виставкових проектів, наша команда гарантує вам високий сервіс та гідний результат.

 

Заявка на участь

 

З питань участі звертайтесь за телефоном дирекції: (044) 461 93 68, (044) 490 64 69.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші виставки