Agrotech Innovation Meetup – ВАШЕ слово в розвитку агробізнесу в Україні! - АгроКомплекс

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Agrotech Innovation Meetup – ВАШЕ слово в розвитку агробізнесу в Україні!

18 квітня у Києві відбудеться зустріч для інноваційних компаній, підприємців і стартапів, які готові запропонувати високотехнологічні рішення в області агро для основних гравців ринку і ознайомити публіку заходи з сучасними трендами в сфері інноваційного сільського господарства.

Будуть представлені: 
1) Основні напрямки діяльності компаній
2) Інструменти та продукти, які використовуються компаніями для досягнення поставлених цілей
3) Бізнес моделі, як основи в інноваційному бізнесі.

Формат зустрічі передбачає 2 категорії учасників даного івенту - спікерів, які представляють свої продукти для сільського господарства (IT, підприємці, стартапи) і менторів - людей, які представляють собою власників / представників компаній, які вже задіяні в роботі, пов'язаної з інноваціями в аграрній сфері.

Метою даного формату повинна стати інтерактивність події, створення необхідного типу взаємин між учасниками і публікою на заході для обговорення сильних / слабких сторін представлених проектів і необхідних заходів щодо впровадження цих проектів на комерційно-успішного основі.

Кому буде корисно: власникам бізнесу, венчурним підприємцям, продуктовим IT-компаніям, топ-менеджерам, керівникам всіх рівнів, стартаперам і всім, хто прагне дізнатися про нові тенденції в інноваційному аграрному секторі.

AgrotechInnovationMeetup 18 квітня 2019 року зі 19:00 до 21:00! Адреса: м Київ, вул. Антоновича, 40 - Kwins Hall, зал Loft.

Реєструйтесь на сайті: http://bit.ly/2Utou9X

Наші виставки