IT-Corner 2019: світ цифрових рішень! - АгроКомплекс

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

IT-Corner 2019: світ цифрових рішень!

Україна – не тільки світова аграрна держава, а й інтерактивна платформа розробки та впровадження цифрових технологій. Інновації давно вже стали частиною агропромислового комплексу. Українські аграрії вже освоїли смартфони, планшети, дрони, мобільні пристрої. Це означає, що вони намагаються слідувати світовому досвіду та постійно отримувати  інформацію про нові цифрові та smart-рішення для агробізнесу.

Як наразі дізнатися про нові винаходи в агросфері? Де можна почути про успішні кейси в галузі, нові продукти, познайомитися з інноваційними проектами ? На IT-Corner 2019

Це захід, на якому агровиробники можуть комплексно ознайомитися із існуючими на ринку цифровими технологіями та побачити у взаємодії рішення різних виробників.

Унікальна ідея IT-Corner 2019: всі учасники розміщуються на спільній локації в форматі open-space, що дозволяє презентувати весь комплекс технологій та їх взаємодію. А ще відвідувачі зможуть повністю зануритися  в світ цифрових рішень, отримати  комплексне розуміння їх використання та побачити кінцевий ефект.

IT-Corner 2019 обіцяє багато цікавого: open-space location, speaker-place, B2B event, start-up алея та зона віртуальної реальності.

В рамках заходу компанії–розробники будуть представляти інноваційні продукти для агросфери, а саме: програми по автоматизації виробництва, безпілотні та супутникові технології, вертикальне фермерство, забезпечення передачі та зберігання даних, системи аналізу та обробки даних (BigData), інтелектуальні системи моніторингу та контролю, мобільні додатки для виробничих процесів, технології для оптимізації бізнес-процесів та інші. Також, спільно з Миколаївським національним аграрним університетом та компанією “Ландтех” буде показаний унікальний дослідний проект “150 га цифрового поля майбутнього”.

Отже, якщо Ви маєте ексклюзивний стартап, який може допомогти сучасному аграрію та не знаєте як вивести його на ринок, саме на IT-Сorner 2019 можна презентувати свої ідеї та розробки, зустрітися з майбутніми бізнес-партнерами та інвесторами.

Долучайтеся  до реєстрації на IT-Corner 2019 за посиланням: http://bit.ly/2Hu19Nq

Захід відбудеться в рамках міжнародної виставки "АгроКомплекс 2019". Приходьте та трансформуйте сучасну агросферу.

 

                                                                                                                    

Наші виставки