Біоенергетика по-українські на AgroEnergyDAY 2019 - АгроКомплекс

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Біоенергетика по-українські на AgroEnergyDAY 2019

Вітчизняний агробізнес швидкими темпами перетворюється на концентрат інноваційних трендів. Українські аграрії переймають світовий досвід, перетворюючись на драйверів руху. Наразі, у світовому тренді – біоенергетичні технології.

В Україні існують сприятливі умови для розвитку біоенергетики. Лише за 2018 рік біогазові потужності зросли на третину: із 34 МВт (21 установка) на кінець 2017 року до 46 МВт (33 установки) на кінець 2018 року. За оцінками IRENA, в Україні використовується менше 5% потенціалу біогазу від АПК. Експерти прогнозують зростання зацікавленості зі сторони малих і середніх агрогосподарств. Для порівняння: у Німечинні на сьогоднішній день близько 10 тисяч біогазових установок, в Україні понад30.

Отже, якими є світові тренди агроенергетики та перспективи розвитку в Україні? Якою буде бізнес-модель біоенергетичного ринку України? Як аграріям розширити можливості впровадження для бізнесу? Які технології обрати? Як спланувати впровадження нового напрямку?

Відповіді на ці та інші важливі питання Ви зможете почути на AgroEnergyDAY 2019 – єдиній в Україні спеціалізованій події, що сфокусована на біоенергетичних технологіях та альтернативній енергетиці в агробізнесі.

На AgroEnergyDAY 2019 Ви матимете унікальну можливість:

  • Відвідати міжнародний форум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі AgroEnergyDAY 2019, 30 жовтня.
  • Долучитися до спеціалізованої виставки експозиції «Біоенергетичні технології та альтернативна енергетика в агробізнесі», 29-31 жовтня.

Результати AgroEnergyDAY 2018:

  • спеціалізована  виставкова експозиція: Zero Emission Energy, Essa Technopark, TEFF, Брикетуючі технології, Вільна енергія, Про енерджи, Аісс Груп,  Енвітек, Осмос Інвест та інші. 
  • бізнес-форум: 2 дні бізнес-програми, 287 відвідувачів, 15 професійних спікерів: провідні експерти біоенергичного сектору, представники бізнесу, науковці та  практики

Запрошуємо компанії, експертів ринку та відвідувачів долучитись до AgroEnergyDAY 2019!  Слідкуйте за всіма  новинами заходу. Ми триматимемо Вас у курсі всіх подій на ринку.

Нагадуємо, що AgroEnergyDAY відбудеться вдруге в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019, у МВЦ, м.Київ, 29-31 жовтня.

Наші виставки