Спецпроекти - АгроКомплекс

Дата(укр)

29 - 31 жовтня

Капля(укр)

Міжнародна виставка
ефективних рішень
для агробізнесу

Слоган в шапці

JoomFish language selector

Спецпроекти

Виходячи із поставлених завдань в рамках «АгроКомплекс 2019» будуть реалізовані спецпроекти:

  1. Агрополігон 2019: Випробувальний проект націлений на створення професійних інформаційних приводів для різних груп фахівців господарств-виробників, постачальників матеріально-технічних ресурсів, науковців та студентів. Агрополігон завершується проведенням підсумкової конференції у рамках виставки «АгроКомплекс 2019».

  2. IT-Сorner 2019: спеціалізована експозиція в форматі open-space, на якій представлені цифрові рішення та smart-технології для агробізнесу.

  3. AgroEnergyDAY 2019: міжнародний експо-форум біоенергетичних технологій та альтернативної енергетики в агробізнесі, який включає виставкову експозицію та спеціалізований захід.

  4. Ривок до якості 2019: Найбільша в Україні експозиція національних виробників сільськогосподарської техніки з наданням компаніям-виробникам, представленим на виставці, віртуального демонстраційного сервісу у експозиційному залі павільйону №3 виставки «АгроКомплекс 2019».

  5. Тепличний бізнес України 2019: спеціалізована експозиція технологічних рішень для захищеного ґрунту.

  6. LOCAL to GLOBAL: спеціалізована експозиція фермерської та крафтової продукції.

  7. Продуктивне бджільництво: міжнародна спеціалізована виставка обладнання, ветеринарної медицини та новітніх технологій для бджільництва та джмільництва.

Наші виставки